Меню
ПРО НАС
"Хай в'ється завжди навколо ланцюга правил срібна нитка фантазії ..."
Роберт Шуман
TIORO JEWELRY
НАМ ДОВІРЯЮТЬ СВОЇ БАЖАННЯ
Ювелірний дім TIORO створювався з натхненням та любов'ю до ювелірного мистецтва! З моменту заснування і до сьогоднішніх днів ми залишалємося професіоналами своєї справи і фанатами бездоганного стилю. Саме тому ми з впененністю можемо сказати, що ви можете довірити нам своє бажання змінити стиль, добавити в нього родзинку, знайти ідеальний подарунок для своєї половинки чи колеги, отримати бездоганний сервіс і ми точно виконаємо його!
ЯКІСТЬ ТА ОРИГІНАЛЬНІСТЬ
Над усе ми цінуємо високу якість і нетривіальні рішення. Наша компанія - офіційний дистриб'ютор і продає тільки оригінальні вироби європейських брендів. І це гарантує, що прикраса, яку ви вибрали, буде тішити Вас довгий час!
АКТУАЛЬНІСТЬ
Для відбору нових колекцій ми щорічно відвідуємо наймасштабніші ювелірні виставки Європи та закриті воркшопи для представників ювелірного бізнесу. Тому в нашому магазині завжди є новинки сезонів та актуальні бестселлери.
СТИЛЬ
Команда Tioro цінує Вашу індивідуальність і завжди з ентузіазмом включається в роботу над Вашим стилем. Саме тому наші прикраси різноманітні, щоб задовольнити Ваші найвибагливіші бажання.
ЦІНА
За довгий час роботи ми спромоглися розширити ціновий діапазон не втративши при цьому якість. І ми впевнені, що у нас ви знайдете оригінальні прикраси на будь-який бюджет.
ПАРТНЕРСТВО
Ми прискіпливо обираємо партнерів у яких представлені прикраси наших брендів, слідкуємо за привабливим "товарним сусідством" і тому з впененністю рекомендуємо їх! Де в Україні знайти представників брендів, Ви можете ознойомитися в розділі "Контакти".
МЕДІА ТА СПІВПРАЦЯ
Ми активно співпрацюємо з різними медіаресурсами. Серед них головний глянець країни журнал "НАТАЛИ", журнал "CosmoLady", портал про зірок "BestPeopleClub" та інші. Також наша компанія продуктивно співпрацює з брендами одягу, косметики та громадськими організаціями ( Vission Gallery, Ajour, Esthel медицинская косметология,
Жінка III тисячоліття та ін )
Made on
Tilda