Меню
Історія
«Італійська компанія Fraboso виготовляє срібні прикраси з 1985 року» - розповідає голова бренду Марко Фрабозо. Історія про Fraboso Argento розпочалася з його батька, талановитого ювеліра Паоло Фрабозо, який понад усе любив саме срібло, то ж с самого початку створення компанії, бренд почав ексклюзивно виробляти вишукані срібні коштовності, популярність яких постійно зростала. Батько був прикладом і наставником для юного Марко, котрий з юних років зростав у гущі ювелірного бізнесу. Він офіційно приєднався до родинної фірми, коли йому було лише 20 років. Знання, досвід та пристрасть до ювелірних виробів, передані його батьком, виявились вирішальними та залишаються основою творчого результату Марко Фрабозо сьогодні. Ніщо не свідчить про це краще, ніж присутність Fraboso Argento на провідних ювелірних виставках, що простягаються від Сходу до Заходу, де бренд демонструє найтонший італійський стиль та ексклюзивну вишуканість срібла.

Тренди 2020
Сережки-кільця (їх також називають обручі або конго) від невеликих до масивних і величезних розмірів, саме зараз на піку своєї популярності. Такі сережки чудово поєднуються з різноманітними стилями одягу та ідеальні для ділових і повсякденних образів. Бренд Fraboso представляє вашій увазі широкий асортимент сережок в позолоті і сріблі різного діаметру, від 2,5см до 7.5см. Такі сережки виглядають неповторно і неймовірно стильно, тому небезпідставно вважаються головним трендом найближчих сезонів.
Нова колекція PIN
Модною хвилею на ювелірні вироби у вигляді шпильок став 2020-2021 рік, адже подіуми світу знову завоювали стилі панк і гранж. Новий тренд настільки полюбився модницям, що ювелірні будинки стали створювати цілі колекції з стилізованих шпильки і скріпки. Браслети, підвіски, сережки і кільця виконані з дорогоцінних металів, що надає виробам богемність і шик.
Звісно ж і дизайнер італійського ювелірного дому Fraboso, Марко Фрабозо, порадував нас новою колекцією з срібла і позолоти. Прикраси італійців виконані в стилістиці, що поєднує в собі елегантний шик і бунтарський дух.
Made on
Tilda