Меню
Історія
Marcello Pane - це не просто бренд, це Сім'я ...
Сім'я, яка з кожним днем, протягом цілого століття, вибудовувала провідну компанію ювелірної індустрії, завжди ґрунтуючись на своїх базових принципах: пристрасть, традиції та інновації.
Саме ці принципи заклав Вінченцо Пане - засновник ювелірного дому Marcello Pane. Вінченцо заснував компанію в історичному серці Неаполя - районі Borgo Orefici і відразу ж зарекомендував бренд, як сильного гравця на ювелірному ринку Італії. Завдяки постійному пошуку нових форм і рішень, сімейний бізнес поступово визначив для себе головну концепцію бренду - «елегантність поза часом».
Сьогодні компанія постійно розвивається і досліджує нові технології, пропонуючи ювелірні колекції для сучасних жінок, які шукають, підкреслено елегантні та вишукані вироби найвищої якості.
На сьогоднішній день компанія все так само має свої власні секрети виробництва, що дозволяють робити унікальні вироби і демонструвати високу якість продукції. В даний момент компанія Marcello Pane активно завойовує світовий ринок під керівництвом вже четвертого покоління сім'ї Пане. До цього дня сім'я залишається центром, навколо якого будується і розвивається компанія Marcello Pane. Бренд, заснований на базі неаполітанської класичній ювелірній традиції, завдяки авангардному духу сім'ї Пане, став ультрасучасним і трендовим ювелірним проектом.
Тренди 2020
Металізовані прикраси в 2020 році актуальні в різних поєднаннях і варіаціях. Центральне місце в світі моди займають ланцюги: довгі і грубі, мінімалістичні і ніжні, а також багатошарові варіанти, які підбираються, в залежності від вашого образу.
Наприклад, тренд з грубим взуттям, що покорив весь світ, слід обов'язково доповнити довгими прикрасами і за основу взяти ланцюг і підвіс до нього. Такі прикраси представлені різними ювелірними будинками і, звичайно ж, Marcello Pane.

Ланцюги різних розмірів і варіантів плетіння - свіже і трендове рішення, яке обов'язково додасть завершеності в ваш щоденний образ.
Нова колекція RUBBER OLIVE
Головною родзинкою в новій колекції від Marcello Pane є "зустріч" унікального оливкового каучуку і срібла 925 проби, покритого шаром золота 750 проби лимонного відтінку. Нове, оригінальне та досконало підібране поєднання відтінків матового каучуку та глянцевого металу покорило серця не тільки італійок, але і жінок по всьому світу. Колекція викликала справжній фурор на виставці в Віченці 2020 року і, звісно ж, уже представлена в Києві.
Made on
Tilda