Меню
Історія
Історія ювелірної марки. Інформація оновлюється...
Тренди 2020
Неаполітанський ювелірний бренд MasMas давно зарекомендував себе унікальним виробником. Сезонні тренди компанії 2020 року дуже яскраві, як втім, і в попередні сезони, вони надовго запам'ятовуються і підкорюють своєю оригінальністю та свіжими ідеями.
Окремим трендом варто виділити стильний аксесуар - невеличкі хустки, що використовуються як шийні прикраси. Поєднання шовку і натуральних каменів - справжній хіт італійських вечірок і модних подіумів.
Ще одним бумом в 2020 році стала мода на перли, при цьому дизайнери MasMas обіграли цю тенденцію досить витончено, створивши крім чудових кольє і браслетів з перлів, сережки-кільця (сережки-конго), поєднавши, таким чином, воєдино дві головні тенденції в світі ювелірної моди 2020/2021.
Нова колекція прикрас з натуральних каменів від MasMas
Нова колекція ювелірного бренду MasMas відрізняється яскравими фарбами і стильними лініями. Особливо елегантною і вишуканою її роблять натуральні камені. В цьому сезоні компанія, звісно, віддала перевагу перлам, але також колекція рясніє коралами та бірюзою, які вже звично доповнюють літні образи.
Звертають на себе увагу кілька ювелірних гарнітурів, виконаних в класичних синіх тонах з використанням чудового каменю "ляпіс лазурит". Таким чином, дизайнери бренду MasMas віддали данину поваги Дослідницькому Інституту Кольорів Pantone, який визначив «класичний синій» головним кольором в світі моди 2020 року.
Варто також відзначити геометричну фігуру "круг", як головний акцент у багатьох прикрасах колекції, включаючи сережки, кольє, браслети і фірмові ювелірні хустки.
Made on
Tilda