Меню
Ми об'єднуємо місцеві традиції зі світовими трендами, сучасні технології з казковим дизайном і отримуємо ... MISIS!
— Альберто П'ясеріко
Історія
Компанія Misis була заснована Бруно і Марією Естер Пьязеріко в італійському місті Віченца - столиці ювелірної ручної роботи. Пізніше до них приєдналися і їх дорослі діти - Клаудія і Альберто, що збагатили компанію креативом і управлінської інтуїцією. Спочатку прикраси мало чим відрізнялися від класичних ювелірних будинків Італії, але час ішов і сім'я усвідомлювала, як важливо в швидкій зміні життя прогресувати, але при цьому залишатися вірними класичним італійським технікам майстерності. Творці MISIS стверджують: «Ми об'єднуємо місцеві традиції зі світовими трендами, сучасні технології з казковим дизайном і отримуємо ... MISIS!».
Починаючи з 2007 року, брендом управляє Альберто П'яcеріко. Його сестра Клаудія є дизайнером прикрас і головним джерелом ідей. Саме з-під її руки виникають все нові колекції. У 2011 році за видатні винаходи в ювелірному мистецтві Клаудії П'яcеріко була вручена премія Marisa Bellisario, якою нагороджуються жінки підприємницького, фінансового і політичного світу за особливі заслуги в цих сферах.
Довгий час ювелірний дім Misis створював прикраси виключно під замовлення. Перший концепт-магазин був відкритий 27 травня 2010 року в старому історичному центрі Верони на via Porta Borsari. І з того часу стало можливим придбати ці дивовижні прикраси в найкращих ювелірних магазинах по всьому світу.
Концепція бренду
Одного разу ставши клієнтом ювелірного дому Misis, ви залишитеся ним назавжди, адже немає Жінки, здатної залишитися байдужою до високого мистецтва, яке оспівує красу і первозданність жіночої природи. Свідомо поєднуючи різні стилі, компанія Misis створює пристрасні та оригінальні вироби, в яких воєдино злилися вічна елегантність і актуальні модні тенденції.
Загальна мета компанії Misis - перетворити срібло, яке завжди вважалося вторинним металом, в «золото», що вдається завдяки застосуванню безлічі незвичайних технік. Матеріали і дорогоцінні камені, які використовуються для створення прикрас є результатом ретельного і скрупульозного дослідження серед найбільших світових дистриб'юторів дорогоцінних і напівкоштовних каменів і різних матеріалів. Синтез цих важливих і найдрібніших моментів гарантує, що ювелірні прикраси MISIS є виробами вищої якості.
Дизайнери компанії MISIS випускають по дві колекції щорічно, використовуючи в своїй роботі різноманітні мотиви: квіткові, морські, класичні та навіть тварини. Де ще, як не в колекції MISIS, можна зустріти прикраси у вигляді коней і зебр, жирафів і черепашок, морських коників і медуз. А улюблені багатьма дамам метелики і бабки, виконані з невимовною витонченістю, є візитною карткою компанії MISIS.
Створення прикрас та секрети технологій
Створення кожної прикраси складається з багатьох етапів - трудомістка ручна робота і складні технологічні процеси. Одна із, напевно найскладніших, техгологій - це ручний роспис бургундською ємаллю в стилі вітраж. В деяких виробах майстри компанії виконують до 6-9 етапів нанесення емалі для створення глибини кольору та переливів максимально схожих до природніх! Одна із технік, що вже доведен до ідеалу - філігрань. Саме її використовую для створення найніжнішої коллекції з усіх "Marisol". Також бренд використовує спеціальне гальванічне покриття необхідної якості (більше 4х мікрон), яке не стирається протягом 5-10 років. Яскравий приклад - годинники з позолотою від 4 до 10 мікрон, які носяться роками. Секрет збереження цього покриття - надбання сім'ї Пьяцеріко. Технологія покриття дуже складна і постійно вдосконалюється, щоб зменшити схильність срібла до окислення і різних деформацій. Найбільше технологія схожа на запікання в печі, коли вже готовий виріб поміщається в спеціальну духову шафу і там закріплюється позолота.
Більш детально в інтервью з Альберто П'ясеріко.
Made on
Tilda