Меню
TIORO
NEWS & MEDIA
Створення спільної лімітованої колекції Stella спеціально до 25-ти річчя журналу "НАТАЛИ"
Журнал "НАТАЛИ" разом з італійським брендом Misis і його офіційним дистриб'ютором в Україні компанією Tioro Jewellery створили лімітовану колекцію ювелірних прикрас на заводі компанії Misis в місті Віченца, центрі ювелірної індустрії Італії. Символом нової колекції стали золоті зірки, які доповнили червоні камені - колір впевненості, сили, пристрасті і логотипу журналу «Наталі».
читати далі
НАТАЛИ і MISIS запалюють зірки
У ресторані Gatsby в честь 25-ти річчя журналу "НАТАЛИ" відбулася презентація ексклюзивної ювелірної колекції журналу "НАТАЛИ", створеної спільно з італійським брендом MISIS (офіційний представник в Україні компанія Tioro Jewelry). Власник компанії MISIS Альберто Пьясеріко спеціально прилетів в Україну, щоб презентувати спільну лінійку прикрас. Обличчям нової колекції стала українська співачка і продюсер, Народна артистка України - Наталія Могилевська.
Головний редактор журналу Ірина Трухачова представила перший спецпроект спільної колаборації з ювелірним брендом Misis. Закритий зоряний бранч відвідали: Наталя Могилевська, Гайтана, Віра Кекелія, Марта Адамчук, Сніжана Бабкіна, Лілія Ребрик, Світлана Вольнова, Ксенія Мішина, Віталіна Ющенко, Ілона Гвоздьова та ін.
НАТАЛИ і MISIS запалюють зірки
Зустрічаємо літній сезон разом з Ajour
Показ купальників на відкритті флагманського бутика Ajour прикрасив італійський ювелірний бренд Misis, зануривши присутніх в атмосферу морського рандеву на пляжах італійської Рів'єри.
читати далі
EPIFANIO LOPEZ - Амбасадор ювелірного бренду ZEADES MONTE CARLO В Україні
EPIFANIO LOPEZ став Амбассадорорм ювелірного бренду ZEADES MONTE CARLO В Україні; а також інтерв'ю з креативним директором ювелірного бренду Zeades Monte Carlo Даніель Девре. Елегантна француженка відповіла на найактуальніші питання в світлі презентації своєї нової колекції в стилі «унісекс» в українській столиці.
читати далі
ХII церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття».
У Київському національному академічному театрі оперети відбулася ХII церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття». Проведення церемонії підтримали статусні і відомі компанії, серед яких ювелірний дім Tioro, Yamagiva, Mandarin Maison, медична компанія PHARMASCO, Edem Resort Medical & Spa і багато інших.
читати далі
Презентація нової колекції чоловічих прикрас та аксесуарів французького бренду Zeades Monte Carlo.
У бутику Tioro, в самому серці столиці, відбулася презентація нової колекції чоловічих прикрас та аксесуарів французького бренду Zeades Monte Carlo.
Головним гостем був актор і співак Epifanio Lopez, якого компанія вибрала обличчям колекції осінь-зима 2019/2020 в Україні.
читати далі
ПРО НАС ПИШУТЬ
Made on
Tilda