Меню
Звідки я черпаю натхнення?
Звісно з того, як відпочивають чоловіки, з їх захоплень, таких як спорт чи машини. І звичайно - порт та набережна, і все що відбувається там...
— Данієль Девре
Історія
Історія ювелірної марки Zeades починається в 1992 році в одному з найбільш унікальних місць в світі, Монте-Карло, перлині Лазурного Берега і землі, де все навколо відзначене статусом високого класу. Засновників компанії Zeades, обдарованого дизайнера Фредеріку Бреге і талановиту художницю Даніель Девре, об'єднало спільне бачення стратегії розвитку марки, загальні етичні принципи ведення бізнесу та звичайно ж, захоплена любов до італійської шкіри. Саме це захоплення і поклало початок новому етапу розвитку компанії, що почався в 2003 році з відвідин пізанської фабрики з вироблення шкіри. Побувавши там, дизайнери були вражені різноманітністю кольору і текстури натуральної шкіри. Їх надихнули численні відтінки, форми і фактури, що створюються на італійській мануфактурі. Дизайнери Zeades почали акцентувати увагу саме на цьому елементі, співвідносячи його з самою первозданністю життя. Так з'явився провокаційний слоган Zeades - «Colour my skin», який інтригує і заворожує, підкреслює органічність і естетику стилю, а колаборація французьких дизайнерів та італійських майстрів шкіри змушує з головою зануритися в хвилі чуттєвості і стриманої розкоші.
Тренди 2020
Одним з головних трендів модних прикрас 2020 стали браслети і цим не могли не скористатися арт-дизайнер ювелірного бренду Zeades Monte-Carlo Даніель Девре, яка створила лінійку надзвичайно яскравих браслетів для чоловіків. Для них, цього року, було рпезентовано класичні прикраси з родзинкою, так званою "Сучасний вінтаж", який демонструє нам чудову комбінацію натуральних каменів, шляхетного срібла та холодної сталі, дозволяючи слідувати настрою дня: шик, спокій, богемність.
Багато виробів представлені в стилі UNISex, створені як чоловікам так і жінкам, що дало додаткову можливість вибирати, комбінувати і міксувати, відчувати себе UNIted. Звичайно ж нова колекція просякнута духом моря і порту, відпочинку, релаксу і богемного життя. Саме тому в новій колекції з'являються ще більше кольорів, але головним джерелом натхнення і символом все ж залишаються морські елементи (канати, вузли та мушлі).
Нова капсульна колекція Techno Marine
Яскраве літо вимагає яскравих аксесуарів, і не тільки від жінок! Сучасний світ диктує свої правила і якщо чоловік хоче звертати на себе увагу та підтримувати статус елегантного та стильного, йому варто замислитися про сети браслетів зі шкіри, каменів та сталі.

Що нового?

Яскраві та насичені кольори відтінків безкрайнього неба втілені в найкращій італійскій натуральній шкірі та деталях оздоблення...
Поліровані диски гематиту, нові кольори агатів та улюблена всіма фактура лави...
Нескінченні комбінації...

Справжнє свіже віяння в колекції чоловічих прикрас та аксесуарів!
Made on
Tilda